Wykorzystanie światłowodu w domu

Im więcej domowników korzystających z internetu i im więcej urządzeń do niego podłączonych, tym większą przepustowość musi mieć kabel, który go dostarcza. Tradycyjne miedziane kable odchodzą powoli do przeszłości. Mogło się wydawać, że najlepiej sprawdzi się internet bezprzewodowy. Jest jednak coś jeszcze szybszego. Nawet 600 Mb/s od Orange Już teraz przybywa użytkowników internetu dostarczanego światłowodem. Nic dziwnego: instalacja jest bezpłatna, specjalny modem też, a prędkość i niezawodność takiego łącza bije na głowę wszystko, co dotąd wymyślono. Koniec z zacinaniem się filmów i videoclipów, koniec z zatrzymywaniem się stron podczas ładowania, stała prędkość bez względu na liczbę podpiętych urządzeń i ludzi, którzy z nich korzystają.

Nowa jakość filmów online

Miłośnicy oglądania filmów dostarczanych przez internet to chyba najważniejsza grupa docelowa światłowodowej promocji. To oni pobierają najwięcej danych z Sieci i stawiają na jakość transmisji. Nowa technologia zapewnia możliwość oglądania telewizji internetowej nie tylko bez przerw i zacięć, ale i w doskonałej jakości. Nie ma przy tym znaczenia, że w pokoju obok ktoś korzysta z gry sieciowej, ktoś inny aktualizuje oprogramowanie w smartfonie poprzez WiFi, a jeszcze ktoś inny przegląda strony WWW na tablecie. Internetu „wystarczy dla wszystkich”, nikt go nikomu nie zabiera.  Ściągasz, ile chcesz Wielu internautów pobiera z Sieci dużo dużych plików. Taki download poprzez łącze światłowodowe jest wielokrotnie szybszy, a stabilność połączenia gwarantuje otrzymanie pliku bez jakichkolwiek uszczerbków. Problemem może się w tej sytuacji stać jedynie pojemność dysku czy pendrive’a.  Wi-Fi w nowej odsłonie Udostępniany wraz z łączem światłowodowym FunBox 3.0 pozwala cieszyć się siecią WiFi o niespotykanej dotąd prędkości i sile sygnału.

 

Taki internet bezprzewodowy dotrze nawet do łazienki. Co więcej, konfigurację domowej sieci WiFi można wykonywać na smartfonie poprzez aplikację Mój Funbox, co polepsza wykorzystanie światłowodu w domu. Można więc np. dodawać i usuwać użytkowników oraz mieć pełną kontrolę nad ich dostępem do internetu.  Inteligentny dom bez problemów Do internetu przyłącza się coraz więcej urządzeń, nie tylko tych służących do pracy i zabawy. Najnowsze technologie wymagają połączenia z Siecią nawet od banalnych z pozoru sprzętów. Warto więc wybrać łącze, które zapewni odpowiedni zapas przepustowości na wiele lat – tak, by podpięcie nowego sprzętu było bezproblemowe i nie powodowało zakłóceń ani spadku prędkości transmisji w pozostałych. Światłowód spełni ten warunek bez problemu, polecamy: http://swiatlowod.orange.pl/bydgoszcz

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Similar Posts

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert