Nierozłącznym elementem użytkowania produktu metalowego jest powstawanie rdzy. Często już w czasie transportu bądź magazynowania elementów pojawiają się pierwsze oznaki korozji. Dlatego tak ważną kwestią jest, zastosowanie prawidłowego zabezpieczenia antykorozyjnego powierzchni metalowej na czas transportu czy magazynowania. Również firmy, które stawiają konstrukcje metalowe, powinny je prawidłowo zabezpieczyć, by nie stwarzały zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi w czasie jej eksploatacji.

Tempo niszczenia elementów jest uzależnione od zastosowanego środka antykorozyjnego, środowiska, w którym przebywa metal oraz elementów, z jakimi jest połączony. Prawidłowo oczyszczony i zabezpieczony metal dopiero po kilku latach będzie wymagał odnowienia warstwy antykorozyjnej.

Odpowiedni produkt antykorozyjny do zamkniętych miejsc

Produktem powstrzymującym korodowanie instalacji jest inhibitor korozji producent Excor. Jest to preparat zgodny z wszelkimi normami i standardami międzynarodowymi. Inhibitor korozji  stosuje się do ochrony antykorozyjnej w instalacjach wewnętrznych oraz zamkniętych metalowych przestrzeniach. Gdy umieścimy go w obudowie, kapsuła, z której inhibitor jest zbudowany, zaczyna wypuszczać i nasycać otoczenie niewidoczną, bezwonną i nietoksyczną parą. Następnie cząsteczki uwolnionej pary tworzą ochronną warstwę, dzięki której spowalniają korodowanie na wszystkich odsłoniętych powierzchniach metalowych. To sprawdzony i bardzo skuteczny sposób na zabezpieczenie w transporcie wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych i elektrycznych.

Popularne tagi : lotne inhibitory korozji , VCI , pochłaniacze wilgoci , olej antykorozyjny , preparat antykorozyjny , powłoki antykorozyjne

Zadzwoń:
+48 42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
Inhibitor korozji producent

Dojazd:

 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *