oczyszczacz powietrza do biura Sharp KC-D60EUW

Coraz większą uwagę przykłada się do jakości powietrza w pomieszczeniach, w których spędzamy większość czasu. Ma to wpływ nie tylko na samopoczucie, ale także zdrowie. Bardzo duża liczba osób swoją ośmiogodzinną pracę wykonuje w biurze. Czy na rynku jest dostępny oczyszczacz specjalnie przystosowany do pomieszczeń biurowych?

Jakość powietrza w biurze

Polskie normy określają ilość świeżego powietrza jaka powinna być zagwarantowana każdemu, kto przebywa w danych pomieszczeniach. Dla przykładu, wewnątrz budynku bez otwieranych okien taka norma wynosi  świeżego powietrza na osobę na godzinę. Pomieszczenia, w których dozwolone jest palenie mają podniesiony współczynnik do . Biura typu open space posiadają normę znacznie wyższą. Na jakość powietrza w biurze wpływa wiele składników. Działalność ludzka, obieg powietrza, używane materiały do wykończenia wnętrza, czy nawet środki pielęgnacyjne to tylko niektóre z czynników wpływających na zanieczyszczenie powietrza.

 

Jaki oczyszczacz powietrza do biura?

Wybierając oczyszczacz powietrza, który będzie miał zastosowanie w biurze, należy zwrócić uwagę na szereg parametrów i funkcji. Doskonałe parametry wydajnościowe osiąga model Sharp KC-D60EUWprzepływ powietrza ( /h),  wysoka wydajność nawilżacza (660ml/h). Przy wyborze oczyszczacza trzeba sprawdzić jaki został zastosowany system filtrowania. Urządzenie Sharp posiada pięciostopniowy system filtracji, który zatrzymuje związki lotne, większe zanieczyszczenia, wirusy i inne drobiny oraz zanieczyszczenia mechaniczne. Dodatkowo posiada filtr nawilżacza zabezpieczony przed rozwijaniem mikroorganizmów. Oczyszczacz Sharp KC-D60EUW może pracować w wielu trybach, a ponadto posiada system intuicyjnego sterowania w trybie AUTO. Oczyszczacz Sharp dostosuje się do każdego wnętrza, ma atrakcyjny kształt trapezu, a budowa zaopatrzona została w kółka dzięki czemu można go łatwo przemieszczać. Co więcej, model ten posiada automatyczną przysłonę wywiewu, wpływa to na lepszą cyrkulację powietrza, a jednocześnie ochronę wnętrza urządzenia przed zanieczyszczeniami.

sharp kc d60euw
Fotografia: Oczyszczacz powietrza Sharp model KC-D60EUW

Czy warto kupować oczyszczacz do biura?

Jakość powietrza osób pracujących w biurze jest dla nich niezwykle ważna. Wpływa na ich samopoczucie, zdrowie i efekty wykonywanej pracy, Stąd też, wiele firm podejmuje działania mające na celu poprawę jakości powietrza w strukturach ich firmy. Oczyszczacz w pomieszczeniu usuwa także alergeny, które mogą być przyczyną uciążliwych alergii. Zakup oczyszczacza to nie jest duży wydatek dla firmy, a może przynieść znaczącą poprawę jakości pracy zatrudnionych pracowników.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Similar Posts

Skildu eftir svar

Netfang þitt verður ekki birt. Nauðsynlegir reitir eru merktir *