Często zwykłe witryny ekspozycyjne, jakie widujemy w tradycyjnych sklepach okazują się niewystarczające. W branży gastronomicznej, czyli restauracjach, kawiarniach oraz cukierniach, potrzeba witryn, które oprócz eksponowania towaru – będą go nieustannie chłodzić. W cukierniach różnego rodzaju ciasta czy desery mogą się zepsuć przy temperaturach pokojowych. W kawiarniach z kolei podczas lata, warto  eksponować napoje w witrynach, które zadbają o zimną i orzeźwiająca temperaturę wody lub soku. Z pomocą w takich sytuacjach przynoszą witryny chłodnicze. Sklep internetowy www.goga-gastro.pl w swojej ofercie posiada szeroki wybór witryn, które mają za zadanie chłodzić towary.

Do czego użyjemy witryn chłodniczych? 

Urządzenia te zazwyczaj używane są w cukierniach, gdzie nie istnieje inny sposób na prawidłowe eksponowanie towaru. Nie postawimy placków lub kawałków tortu na ladzie, narażając słodkości na niekorzystną temperaturę pokojową. Chcąc Klientowi dać świeży deser, musi być on nieustannie chłodzony, co zapewniają witryny chłodnicze. Urządzenia te świetnie spisują w kawiarniach czy piekarniach. Przy kasie, możemy postawić witrynę, która nieustannie chłodzi różnego rodzaju napoje. Kto nie skusi się gorącym latem na zimną butelkę wody? Urządzenia te są wykorzystywane ponadto we wszelkich sklepach mięsnych, aby zachowywać świeżość wyrobów. Tak naprawdę to jak dany przedsiębiorca wykorzysta w celach marketingowych daną witrynę, zależy wyłącznie od jego wyobraźni.

Dodatki do witryn chłodniczych

Chłodzące urządzenia ekspozycyjne mogą być wyposażone w szereg dodatków. Przede wszystkim witryny zazwyczaj mają funkcje dodatkowego oświetlenia produktu. Jest to ważna kwestia, gdyż Klient zazwyczaj prędzej skusi się na towar, gdy widzi go w lepszym świetle. Taki produkt wydaje się o wiele atrakcyjniejszy. Na szkle witryn często skrapla się wilgoć, w efekcie szyby parują. Warto więc zakupić lepszą witrynę, która zapewnia automatyczny proces odszraniania. Istnieją urządzenia, które z tyłu oraz przodu są wyposażone w drzwiczki. Jest to komfortowe rozwiązanie, sprzedawca może z tyłu łatwo uzupełnić produkty, aczkolwiek dajemy Klientowi możliwość samodzielnego wybrania produktu z przodu witryny.

Lodówki przenośne

Ciekawym rozwiązaniem są również lodówki przenośne, zasilać je zazwyczaj można z gniazda zapalniczki w samochodzie. Jeśli nasz biznes polega na sprzedaży różnych smakołyków w budce samochodu, możemy przyjemnie i komfortowo podłączyć przenośną witrynę chłodniczą.  Ten typ urządzeń świetnie spełnia się do wszelkich przedsiębiorstw opierających się na gastronomii. Sklep internetowy prowadzi sprzedać tego typu produktów w korzystnych cenach, aby każdy mógł swobodnie rozwijać swój własny biznes. Zapoznajcie się z pełną ofertą https://www.goga-gastro.pl/category/chlodnictwo-witryny-chlodnicze.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *