hurtownia butów

W dzisiejszych czasach modny wygląd połączony z wygodą jest pragnieniem wielu osób. I to właśnie pragnienie jest dobrą podstawą do rozpoczęcia dochodowej działalności.

Można pokusić się o stwierdzenie, że żaden człowiek nie obejdzie się bez butów. I każdy w ciągu swojego życia zużyje kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset par. W butach poszukujemy przede wszystkim wygody. W końcu na nogach spędzamy sporą część każdego dnia. Większość z nas zwraca także uwagę na wygląd obuwia, szczególnie ważne jest to dla pań, ale i panowie coraz chętniej sięgają po modne dodatki i świadomie rozbudowują swój styl. Buty mają być więc modne, ładne, wygodne… najlepiej też, żeby były przy tym wszystkim tanie.

Biorąc pod uwagę te wszystkie wymagania, wydaje się, że otwarcie sklepu z tanimi, modnymi butami jest idealnym pomysłem na biznes.

Profil idealnego klienta

Szansę na spory zarobek na butach pochodzących z Azji dostrzega coraz więcej osób. Nikogo nie dziwią już takie miejsca jak hurtownia butów, gdzie można kupić modne obuwie w niewiarygodnie niskich cenach. Coraz więcej osób otwiera się na zakupy w takich miejscach, zwłaszcza jeśli łączą one ofertą stacjonarną ze sklepem online. I choć sklepów z butami nie brakuje na rynku, stworzenie dobrego biznesplanu i profilu idealnego klienta może stać się podstawą prawdziwego sukcesu. Niejedna hurtownia butów posiada ofertę typu „wszystko i nic”, sprzedając buty z każdej kategorii, dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dlatego dobrym pomysłem jest specjalizacja, odkrycie w rynku niszy i jej wypełnienie. Aby tego dokonać, należy najpierw starannie przeanalizować obecną ofertę hurtowni i sklepów z tanimi butami. Czasem trudno będzie konkurować z nimi ceną, bo pewnego poziomu nie da się przeskoczyć, jednak dobrym polem do zaistnienia może być właśnie nietypowa oferta.

Pomysł na niszę

Tanie buty tylko dla dzieci? Tanie obuwie sportowe, a może buty w nietypowych rozmiarach, które gdzie indziej dostępne są w zawyżonych cenach? Możliwości jest wiele, dlatego warto być uważnym obserwatorem. Weźmy pod lupę choćby całą gałąź tak zwanego obuwia casualowego. Życie to nie tylko praca i oficjalne sytuacje, ale także codzienność, która wymaga dyspozycyjności, a tym samym wygody. I by było nam wygodnie kupujemy adidasy, sandały, klapki, tenisówki, trampki. Obuwie takie jak klapki czy sandały pozwala na swobodny przepływ powietrza. Noga się nie poci, skóra oddycha, a my czujemy się lekko i komfortowo nawet w najgorętsze dni. Buty typu adidasy, trampki czy tenisówki to niezbędne obuwie podczas długich pieszych wędrówek, wypraw rowerowych, a coraz częściej także spacerów po mieście. Zapewnia wygodę i swobodę ruchów. Na każdy z wymienionych typów jest ogromne zapotrzebowanie, ludzie chętnie zaopatrują się po kilka różnych par w różnej kolorystyce, by dopasować je do różnych strojów. Zapewne łatwo będzie ich przekonać, by kupili je w jednym miejscu, takim jak hurtownia butów, gdzie kilka par kosztuje tyle, co jedna w sklepie stacjonarnym.

Branża modowa szybko ulega przemianom, a jednocześnie pewne rzeczy pozostają niezmienne, jak to, że ludzie zawsze będą potrzebowali butów, że w Polsce niezbędnych jest kilka rodzajów butów na różną pogodę i że większość z nas chce wyglądać modnie. To już dosyć dobra podstawa.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Similar Posts

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert