Jesteś początkującym przedsiębiorcą? Zmagasz się z problemami w swojej firmie, coraz bardziej odczuwasz brak klientów? Szukasz rozwiązania? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z pomocy innych. Słyszałeś kiedyś o networkingu i organizacji Współpraca Fundamentem Sukcesu?

W wielkim skrócie…

Networking polega na budowaniu trwałych i wartościowych kontaktów biznesowych, których głównym filarem jest wzajemna, szeroko pojęta pomoc. Przedsiębiorcy z różnorodnych branż regularnie spotykają się na wydarzeniach networkingowych – śniadaniach, kolacjach i innych eventach biznesowych i poprzez rozmowę wymieniają się swoimi poglądami, doświadczeniami i zdobytą wiedzą. Ponadto, dowiadują się rzeczy najistotniejszej – czy dany rozmówca stanowi dobry materiał na potencjalnego partnera biznesowego? Jeśli tak, w wielu przypadkach taka wymiana zdań skutkuje zawiązaniem wartościowej i długotrwałej współpracy. Aby odnieść sukces w networkingu, ważne jest, aby nie tylko pielęgnować kontakty, ale także je poszerzać. Budowanie zaufania to proces długotrwały, wymagający od nas sporego zaangażowania, ale efekty, które dzięki temu otrzymujesz, to z pewnością gra warta świeczki. Zainteresowany?

Jak zatem zacząć?

Organizacja WFS Polska działa aktywnie w 12 miastach Polski, m.in. Łodzi, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Zielonej Górze. Prowadzisz biznes, w którymś z nich, a może jesteś z pobliskiej okolicy? Warto zatem przejechać tych kilka- kilkadziesiąt kilometrów i wziąć udział w jednym z organizowanych przez klub spotkań. Kto wie, może właśnie tam spotkasz idealnego partnera biznesowego, z którym zawiążesz owocną i długotrwałą współpracę? Spróbuj zrobić krok do przodu i przekonaj się, czy jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Similar Posts

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert