Któż z nas nie marzy o znalezieniu wymarzonego źródła zatrudnienia, które będzie sprawiało nam radość każdego dnia i dawało ogrom satysfakcji? Pracy, która nie męczy, a pozwala nieustannie rozwijać się zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej? Jeśli myślisz, że znalezienie takiej pracy jest niemożliwe, grubo się mylisz. Praca u dealera BMW (http://www.praca-dealerbmw.pl/), którą oferujemy, z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom i zagwarantuje Ci możliwość zatrudnienia w znanej na świecie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

 

Idealna praca dla miłośników motoryzacji

Od dziecka interesujesz się motoryzacją? Jesteś osobą komunikatywną, która umie budować długofalowe relacje z klientami? Jeśli tak, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Pracując u dealera BMW w jednym z naszych salonów, będziesz mieć możliwość połączenia źródła zarobku z rozwijaniem zainteresowań. Zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty wszystkie osoby, które cenią sobie lidera samochodów marki premium, jakim zdecydowanie jest BMW.

 

Atrakcyjne warunki zatrudnienia w znanej firmie

Oferujemy stabilne zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach, atrakcyjne zarobki oraz możliwość udziału w licznych szkoleniach, które będą kluczem do kolejnych drzwi Twojej kariery w branży samochodowej i nie tylko. Zapewniamy pracę w młodym i ambitnym zespole, wiele możliwości rozwoju oraz świetną atmosferę.  Poszukujemy osób, które umieją pracować w grupie, jednak potrafią także samodzielnie podejmować decyzje. Zależy nam na znalezieniu ludzi, którym nie jest obca wysoka kultura osobista oraz umiejętność zjednywania sobie innych osób.  Stawiamy na osoby młode, pełne zapału do działania, które nie boją się podejmować żadnych wyzwań. Liczymy na ludzi mogących poszczycić się znajomością języków obcych na poziomie komunikatywnym oraz posiadających czynne prawo jazdy kategorii B.

 

Wiele możliwości

Zapewniamy zatrudnienie w wielu miastach na terenie całego kraju, wśród których można wyróżnić przede wszystkim Warszawę, Kraków, Wrocław, Kielce, a także Katowice. Proponowane przez nas stanowiska dotyczą takich obszarów, jak sprzedaż, serwis, a także zarządzanie.  Jeśli zaciekawiła Cię nasza oferta, koniecznie poznaj ją bliżej. Wierzymy, że to właśnie Ty staniesz się częścią naszego zespołu, który jest odpowiedzialny za sukces naszej marki. Zachęcamy do wysyłania aplikacji, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Similar Posts

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.