Networking to przyszłość i szansa na rozwój dla firm o różnorodnym profilu i zasięgu działania. Zjawisko wzajemnego poparcia wśród przedsiębiorców ma miejsce także w Polsce, a jedną z organizacji, która zrzesza i angażuje ludzi biznesu jest WFS Polska. Uczestnictwo w klubie daje szerokie spectrum korzyści, dlatego jeśli jesteś zainteresowany taką formą działania, opartej na wzajemnych rekomendacjach i pomocy, powinieneś wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez WFS.

Mapa spotkań WFS

Różnorodne eventy – śniadania networkingowe, wieczory z biznesem odbywają się cykliczne w kilku miastach Polski, także w województwie dolnośląskim i jego stolicy. Wrocław, bo o nim mowa, to jedno z najatrakcyjniejszych miast pod wieloma względami. Swoje siedziby ma tu wiele firm, zarówno o zasięgu lokalnym, jak i krajowym, co zwiększa możliwości na zawiązywanie nowych i wartościowych współprac.

Networking we Wrocławiu

Spotkania networkingowe we Wrocławiu odbywają się w dwóch grupach – wtorkowej oraz piątkowej. Śniadania rozpoczynają się we wczesnych godzinach porannych. Część oficjalna dla gości trwa od godziny 6:45 do 9:30. W tym czasie każdy z uczestników dokonuje krótkiej prezentacji na temat siebie i swojej działalności. Rozmowa i wymiana wizytówek to kolejny etap spotkania. Po każdym z eventów masz możliwość porozmawiania z dyrektorem regionalnym i poznania szczegółów na temat uczestnictwa w klubie.

Jeśli zatem jesteś zainteresowany, nie zwlekaj z decyzją, ponieważ liczba miejsc na każdym z nich jest ograniczona. Networking Wrocław? Według nas naprawdę warto!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *