Moda na bycie fit na dobre zagościła w naszym kraju, a rynek usług fitness rozwija się bardzo dynamicznie. Jesteśmy bardziej świadomi, dlatego systematycznie ćwiczymy oraz zdecydowanie częściej sięgamy po zdrowe jedzenie. Śmiało można więc rzec, że jesteśmy narodem wysportowanym, a kultura sportu i aktywności fizycznej w Polsce stale się rozprzestrzenia.

Jak ćwiczą Polacy?

Wyniki z przeprowadzonych przez ekspertów ankiet pokazują, że już blisko 35% Polaków ćwiczy przynajmniej 3 razy w tygodniu. Najczęściej korzystają oni z siłowni lub sal treningowych, jednak nadal wielu Polaków trenuje samodzielnie w zaciszu domowym.

O zwiększonym zainteresowaniu sportem świadczą m.in. liczne zgłoszenia do uczestnictwa w dużych wydarzeniach sportowych m.in. maratonach czy biegach miejskich. Coraz większą popularnością cieszą się także zajęcia z profesjonalnymi instruktorami. Przemawia za tym argument, że dobrze zaplanowany trening oraz odpowiednio zbilansowana dieta, szybciej i efektywniej doprowadzą do osiągnięcia założonego celu.

Instruktor fitness – co może zaoferować?

Instruktor fitness to osoba wszechstronna, która bez problemu skomponuje zajęcia dla swojego klienta – ułoży plan treningowy, zaplanuje odpowiednią dietę, zaproponuje suplementację, pokaże jak ćwiczyć oraz zmotywuje do systematycznego działania. Jednak dobry instruktor, to wykształcony instruktor. Uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, np. takich jak kurs na instruktora fitness Poznań, pozwala przyszłemu szkoleniowcowi nabrać wiedzy i doświadczenia, tak by każdy trening pod jego okiem był bezpieczny i skuteczny. Dzięki temu wspólna praca często ciężka, lecz nie ponad siły i możliwości, to gwarancja zadowalających efektów, które przełożą się na lepszą samoocenę klienta oraz akceptację przez niego swojego ciała.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs na instruktora fitness Poznań

Dojazd:

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *