Nie da się ukryć, że krakowskie uczelnie to kusząca propozycja dla przyszłych studentów. Zarówno miasto, jak i same szkoły mają im wiele do zaoferowania, jednak przed podjęciem decyzji i złożeniem dokumentów, warto zrobić resarch wśród obecnych uczniów i sprawdzić, która spośród licznych uczelni będzie dla nas najlepsza.

W czym możesz wybierać?

Uczelnie w Krakowie to 23 placówki – państwowe oraz prywatne, oferujące blisko 200 tysiącom studentów szeroki wybór kierunków i specjalizacji. Nic dziwnego, że stolica Małopolski rok rocznie przyciąga rzeszę nowych studentów z kraju i zagranicy – www.uczelnie.pl, to bowiem doskonały przykład ośrodka uniwersyteckiego z tradycjami.

Gdzie szukać opinii na temat szkół?

Możliwości jest kilka –  udział w dniach otwartych, czytanie broszur informacyjnych czy rozmowa z obecnymi studentami. Nie każdy jednak może sobie na to pozwolić. Jeśli szukasz ogólnych informacji, z pomocą przyjdzie Ci Internet i fora studenckie. Wystarczy, że wpiszesz www.uczelnie.pl, a w kilka chwil otrzymasz pakiet rzetelnych informacji z pierwszej ręki, powodzenia!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *